Alfa Medic Mława podstawowa oraz specjalistyczna opieka zdrowotna
06-500 Mława
Ul. Grzebskiego 12
Zadzwoń do Nas!
23 676 18 11
Pn - Pt: 8:00 - 20:00
Sb: 8:00 - 16:00

Jacek Marcinkowski

Specjalizacja
Lekarz Ginekolog
Napisz e-mail:
rejestracja.alfamedic@gmail.com
Umów wizytę:
+48 23 676 18 11

Biografia

Lek. specjalista Jacek Marcinkowski ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Położniczo – Ginekologicznym, Poradni Ginekologicznej, Poradni Patologii Ciąży i Poradni Chorób Sutka oraz w Pracowni Ultrasonograficznej Szpitala w Przasnyszu, gdzie uzyskał tytuł Specjalisty Położnictwa i Ginekologii.

W latach 2000 – 2008 pełnił funkcję Zastępcy Ordynatora Oddziału Położniczo – Ginekologicznego.W latach 2008 – 2009 zdobywał nowe umiejętności jako starszy asystent w Klinice Położnictwa i Ginekologii, Kompleks Szpitalny Torrecardenas Almeria (Hiszpania). Od kwietnia 2009 roku pracuje jako starszy asystent Oddziału Położniczo – Ginekologicznego w Szpitalu w Mławie.

Zajmuje się troską o zdrowie kobiet w różnych okresach życia. Dotychczasowe doświadczenia w zakresie opieki ambulatoryjnej, badań ultrasonograficznych oraz umiejętności zabiegowych w zakresie operacji ginekologicznych i położniczych umożliwiają mu kompleksowe podejście do problemów zdrowotnych kobiet. Często uczestniczy w sympozjach, konferencjach i kursach w zakresie ginekologii, perinatologii i ultrasonografii oraz na bieżąco śledzi doniesienia literatury krajowej i zagranicznej.

Wykonuje:
Konsultacje ginekologiczne
Antykoncepcja
Prowadzenie ciąży
Badania cytologiczne
Badania bakteriologiczne
Badanie piersi
USG wykonywane sondą przez brzuszną i dopochwową.
Test PAPPA
Testy genetyczne
USG 3D/4D