Alfa Medic Mława podstawowa oraz specjalistyczna opieka zdrowotna
06-500 Mława
Ul. Grzebskiego 12
Zadzwoń do Nas!
23 676 18 11
Pn - Pt: 8:00 - 20:00
Sb: 8:00 - 16:00

Kroplówka na odchudzanie

Gdyby odchudzanie było proste to wszyscy bylibyśmy chudzi, lecz odchudzanie to ciągły życiowy proces zakłócany wieloma czynnikami, które zamiast nam w tym pomagać albo nas stopują albo znacząco cofają w tym procesie. Wiele diet, wiele preparatów, tony suplementów wszystko to zdaje swoje zadanie ale tylko wypadku drakońskiego przestrzegania z góry ustalonych reguł. Lecz warto przystanąć na chwile i zastanowić się na jakim tle powstaje otyłość. Tło to najczęściej związane jest z zaburzeniem gospodarki witaminowo/mineralnej organizmu oraz w szczególności gospodarki hormonalnej organizmu (oczywiście wykluczamy tu tło chorobowe). Gospodarka hormonalna leczona jest przez określonego lekarza, lecz gospodarkę witaminową organizmu jesteśmy wstanie sami sobie wyrównać. Stąd też proponujemy Państwu specjalnie przygotowany set witaminowy wspomagający odchudzanie. Specjalnie dobrane witaminy grupy B i C pozwolą nam na szybkie uregulowanie gospodarki witaminowej wykluczając jeden z głównych czynników tycia.

Witaminy mają zbawienny wpływ na cały organizm i pomagają w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Jeśli zależy Ci na zdrowym odchudzaniu, w Twojej terapii nie powinno zabraknąć witamin. Zawarte w składnikach odżywczych minerały i elektrolity wspomagają przemianę materii i spalanie kalorii. Dzięki nim nie dochodzi do odkładania się tłuszczów ani nie pojawia się efekt jo-jo.

Kroplówka witaminowa a tabletki/suplementy diety

Dlaczego warto sięgnąć po kroplówkę witaminową w odniesieniu do prosto dostępnych suplementów diety:

  • Wlew witaminowy dostarcza ściśle określonych składników w dużych dawkach
  • Wlew witaminowy skutecznie dostarcza witaminy tam gdzie są one potrzebne
  • Kroplówka witaminowa pozwala na szybkie rozprowadzenie witamin po organizmie
  • Tabletki trzeba łykać przez dłuższy czas, u nas wystarczy tylko kilka sesji.

Składniki wlewu:

witaminy B1 i B2 – biorą udział w spalaniu węglowodanów

witaminy B6 i B12 – wspomagają pracę czerwonych krwinek, a co za tym idzie mają udział w procesie migracji tlenu

witamina B7 – wspomaga przetwarzanie kwasów tłuszczowych

witamina C – jest kluczowa dla zdrowia i zapobiega nadwadze. Odgrywa istotną rolę w syntezie noradrenaliny, czyli substancji, która wpływa na gromadzenie się tłuszczu w naszym organizmie. Witamina C niweluje również oznaki zmęczenia i przeciwdziała starzeniu się.