Alfa Medic Mława podstawowa oraz specjalistyczna opieka zdrowotna
06-500 Mława
Ul. Grzebskiego 12
Zadzwoń do Nas!
23 676 18 11
Pn - Pt: 8:00 - 20:00
Sb: 8:00 - 16:00

KOENZYM Q10 – NOWOŚĆ W KLINICE WITAMINOWEJ!

Koenzym Q10 jest niezbędny do funkcjonowania wszystkich komórek w organizmie, ponieważ bierze udział w procesie wytwarzania w nich energii, a także chroni je przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników. Jest on potrzebny do prawidłowej pracy serca i mięśni szkieletowych. Ponad to koenzym Q10 działa wspomagająco w procesie odchudzania, przyspieszając przemianę materii.

Koenzym Q10 to bardzo wartościowy antyoksydant.

Przeciwdziała negatywnym zmianom w organizmie, a także ma zdolności do walczenia ze zmianami już istniejącymi (także nowotworowymi). Jako doskonały antyoksydant ma on między innymi zdolności do wygładzania i uelastyczniania skóry a także do redukcji zmarszczek.

Kto powinien wybrać kroplówkę z Koenzymem Q10

Kroplówkę tą dedykujemy osobą, które spadek energii, nadużywają alkoholu i leków, mają problemy z układem sercowo-naczyniowym, pracują fizycznie oraz w szczególności osobą w starszym wieku, gdyż niestety już po 30 r.ż. nasz organizm zmniejsza produkcję naturalnego koenzymu Q10.

Dlaczego kroplówka witaminowa? A może dieta, suplementy?

Naturalne uzupełnianie niedoboru Konezymu Q10 sprowadza się do wprowadzenia do diety  tłustych ryb, podrobów. Każda dieta czy suplementacja wymaga czasu by przynieść efekt – związane to jest z przyjmowaniem małych dawek oraz powolnym procesem trawienia. Kroplówki witaminowe pozwalają  skutecznie i szybko nadrobić niedobory Koenzymu Q10, gdyż koenzym dostarczany jest bezpośrednio do obiegu, pomijając proces trawienia.

Wskazania do kroplówki z koenzymem Q10

Koenzym Q10 jest skuteczny w leczeniu takich chorób, jak: